نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۲
7 آمار شگفت‌انگیر از پورتال مناظره و گفتگو‌ی سازمان صداوسیما!
۲۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۴

7 آمار شگفت‌انگیر از پورتال مناظره و گفتگو‌ی سازمان صداوسیما!

در اواسط شهریور امسال، بیش از ۷۰درصد کاربران پورتال مناظره، از کشور دوست و برادر، هندوستان و صرفا ۲۷درصد از بازدیدکنندگان سایت، ایرانی بودند! بعد تذکر و اعتراض به مدیران سایت، ظرف کمتر از یک ماه، کاربران هندو حذف شدند اما با توجه به آمارهای فنی سایت، به نظر می‌رسد که "واردات کلیک" را متوقف نموده‌اند و بر "تولید کلیک ملی" تکیه نموده‌اند! لطفا مدیران پورتال، پاسخگو باشند.

 
 
استخدام در «بنیاد کرسی‌های آزاداندیشی»
۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۴

استخدام در «بنیاد کرسی‌های آزاداندیشی»

«پایگاه خبری-تحلیلی کرسی‌های آزاداندیشی»، «ماهنامه آزاداندیشان»، «مؤسسه‌‌ انتشاراتی آزادانیشان» و «بنیاد تقویت و توسعه فرهنگ آزاداندیشی»، در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از داوطلبان واجد شرایط، دعوت به همکاری می‌نماید

 
هویت انجمن‌های اسلامی:‌ روشنفکری دینی یا روحانیت انقلابی؟!
۲۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۱

هویت انجمن‌های اسلامی:‌ روشنفکری دینی یا روحانیت انقلابی؟!

نقاشی: آبشخور فکری انجمن‌های اسلامی، روشنفکری دینی است، نه روحانیّت سنت‌گرای ولو انقلابی! / سخنرانی‌های سروش، آقاجری، کدیور، شبستری و دیگران، انجمن‌های اسلامی را به آبشخور اصلی بازگرداند. /// خضریان: دوستانی مثل آقای نقاشی، خیلی از سال‌های 58 تا 68، خوششان نمی‌آید! / اگر شما، حضرت امام را یک روحانی سنّتی می‌دانید، مال ما! حضرت امام مال ما و آقای سروش هم مال شما!

 
إخوان المسلیمن؛ دوست ایران یا سلفی تکفیری؟!
۱۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۹

إخوان المسلیمن؛ دوست ایران یا سلفی تکفیری؟!

نکویی: اساسا موضوعی که در دستور کار عملکرد إخوان قرار نداشت، مسئله کمپ دیوید بود! // سلیمی: در شرایطی که کشور مجلس ندارد، چگونه إخوان می‌توانست درباره کمپ دیوید بازنگری بکند؟! // نکویی: خیلی نمی‌توانم تفاوتی بین جریان سلفیّتِ تکفیری و إخوان قائل بشوم. // غفوری: نزدیک‌ترین گروه در مصر به گفتمان انقلاب اسلامی و به حرف ما، إخوان است.

 
مناظره سردبیران تابناک و الف پیرامون انتخابات 92 و اخلاق رسانه‌ای
۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۴

مناظره سردبیران تابناک و الف پیرامون انتخابات 92 و اخلاق رسانه‌ای

خاکسار (الف): هزینه شدن تابناک برای آقای رضایی، جفای بزرگی به سایت تابناک بود. / ملکی (تابناک): آقای رضایی مظلوم واقع شده بود و ما اعتبارمان را برای مظلوم هزینه کردیم / تابناک: تیترهای تند و تیز اخبار الف بر احمدی‌نژاد تأثیر نگذاشت. / الف: راجع به شخص احمدی‌نژاد، زبان باید صریح‌تر و تندتر باشد و زبان لین، جواب نمی‌دهد!

 
۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۱۹

1234512345

قیفبغلع

 
۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۱

صوت: مناظره سردبیران الف (خاکسار) و تابناک (ملکی)

برای شنیدن یا دریافت صوت این مناظره:http://www.monazereh.ir/v-889.htm

 
۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۳

فیلم: مناظره سردبیران الف (خاکسار) و تابناک (ملکی)

برای مشاهده فیلم مناظره سردبیران الف (خاکسار) و تابناک (ملکی) به لینک زیر مراجعه فرمایید:www.monazereh.ir/v-889.htm

 
 
متن کرسی: مناظره سردبیران الف (خاکسار) و تابناک (ملکی)
۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۸

متن کرسی: مناظره سردبیران الف (خاکسار) و تابناک (ملکی)

متن کامل مناظره جناب آقای شهاب خاکسار (سردبیر الف) و جناب آقای محمود ملکی (سردبیر تابناک) میلاد تتری (مجری): بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيم‌. «فَبَشِّرْ عِبادِ * الَّـذينَ يَسْتَمِعُــونَ الْقَــوْلَ فَيَتَّبِعُـونَ أَحْسَنَــه‌». بینندگان عزیز، سلام علیکم. اینجا پورتال تخصصی مناظره و گفتگو است و اینجانب میلاد تتری، با کاری مشترک از این پورتال و پایگاه خبری-تحلیلی کرسی‌های آزاداندیشی در خدمت شما هستم. خداوند را حمد و سپاس بسیار می‌گویم که در ماه مبارک رمضان، توفیق عطا شد تا با حضور خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های تحلیلی-خبری، روزنامه‌ها، نشریات، ماهنامه‌...

 
مناظره جلیلی و کرم پور: «سینمای سیاسی...»
۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۶

مناظره جلیلی و کرم پور: «سینمای سیاسی...»

مهدی کرم‏پور: «اساسا ما در گونه‏های مختلف سینمایی، چیزی به اسم گونه سیاسی، نداریم. / وقتی تحمل نیست، چه سینمای سیاسی‏ای می‏توان داشت؟!». وحید جلیلی: «اگر بخواهیم سینمای سیاسی داشته باشیم، مهم‏ترین نکته این است که قواره آن، قناسی نداشته باشد. / مهمترین راهکار برای عبور از این شرایط این است که عناصر فرصت طلب در هر دو طیف، باید معرفی و رسوا شوند!».

 
مناظره: «علم دینی: امکان یا امتناع؟!»
۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۹

مناظره: «علم دینی: امکان یا امتناع؟!»

استاد مصطفی ملکیان: «پاسخ اینکه علم بودن علم دینی به چیست، وظیفه طرفداران علم دینی است. / روش علم، ثابت است و دینی و غیردینی ندارد». استاد سیدمهدی میرباقری: «دینی بودن یک علم به آن است که تعبد در آن جاری باشد و باید، علم امروز، دینی شود وگرنه، جهل مرکب است. / اصلا ما علم و روش فارغ از گرایش نداریم».

 
دکتر شکور امیدی: "درمان دیابت و تحقق ایران بدون دیابت، امکان پذیر است!"
۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۵

دکتر شکور امیدی: "درمان دیابت و تحقق ایران بدون دیابت، امکان پذیر است!"

  دکتر شکور امیدی در گفتگو با پورتال تخصصی مناظره و گفتگوی سازمان صداوسیما گفت: «در ایران، حداقل 10 میلیون دیابتی یا در معرض ابتلا به دیابت داریم  که 70 درصد مبتلایان به دیابت، از بیماری خود خبر ندارند. در این بیماری، عامل ژنتیک، حداکثر 5درصد مؤثر است و عادت‏های تغذیه‏ی ناصحیح و فشار و تنش‏های فکری و استرس و فشارهای روحی، عوامل اصلی ابتلاء به این بیماری هستند که علاوه بر تحمیل هزینه 2هزار میلیاردی بر مردم و کشور، هزینه‏های معنوی بسیاری از جمله مشکلات روحی و عاطفی، کاهش بهره‏وری شغلی و علمی، ناتوانی جنسی و... بر بیماران و جامعه تحمیل نموده است و سبب معضلات اجتماعی چون طلاق و بیکاری ...

 
 
 
 
 
 
۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۷

صراط مستقیم؛ نقدی بر صراط‏‌های مستقیم

نقد: «صراط مستقیم؛ نقدی بر صراط‏های مستقیم» // حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر عباس نیکزاد

 
۱۲